Únor 2018

Není to ono

22. února 2018 v 18:54 Deník
Zase jsem se přejedla...nemám motivaci. Zavzpomínala jsem na staré dobré časy. Mé hubnutí začalo v 7.třídě s kamarádkou, která mě do toho "zasvětila". Hubly jsme spolu, podporovaly se, seděly jsme vedle sebe ve třídě, po škole jsme spolu každý den cvičily. Bylo to skvělý! Moc ráda na to vzpomínám a hlavně jak to vše pro mě bylo nové, měla jsem spřízněnou duši. Jenže ona to přehnala a byla hospitalizovaná. Ani to nás nezastavilo. Já se pak o ní bála a podporovala jí, ale sama jsem si jela to svoje. Ona měla výkyvy, kdy jednou jo jdu znovu hubnout a pak zase nee už nechci být hospitalizovaná. Střední nás rozdělila. U nás doma začly problémy, já se s V. už skoro vůbec nevídala a uklidňovala se přejídáním. To byl můj další velký skok, z podváhy do nadváhy. Tak tlustá jsem nikdy nebyla a už ani být nechci! Prostě bez V. to už není ono. Možná proto se teď do toho nemůžu dostat. Mám neustálé výkyvy přejídání a myšlenek na zdravé stravování. Ale nedokážu se udržet. V knihovně jsem našla knížky o výživě, třeba mě to zase namotivuje.

Jedeme dál

20. února 2018 v 19:59 Deník
Tak jsem nachcípaná víc než jsem čekala -_- nemám to kdy vyležet, je pořád škola do večera. Tak jsem zvědavá, jak dlouho to budu přecházet.
Sotva skončilo zkouškové, tak druhé klepe na dvěře. Předměty jsou teď víc specializované a vůbec netuším, jak se s nimi poperu. Proto si už teď průběžně pročítám prezentace a opakuji co jsme opravdu za ten den ve škole probrali :/ snad to pomůže.
Jídelák dnes napíšu, protože to je jeden z mých (za poslední půl rok) lepších:
s: x
s: tmavý rohlík se šunkou
o: x
s: smažák v housce
v: půlka čoko rolky
pohyb: cviky na záda a krk
tekutiny: 400ml čaj, voda 800ml

Strašně se těším na jaroo!

Nanovo

18. února 2018 v 17:28 Deník
Týden jsem se neozvala. Půl týdne teď ani nebývám doma, školu mám do večera celý týden. Musím přiznat, že jsem v týdnu cvičila max. na krk a záda, se kterými mám problém a stravování hrůza :/ chodila jsem teď 4 dny na obědy a dávají takové porce a nikdy neodolám hranolkám :(( ale už dost! Tento týden půjdu na oběd jen 1, protože další dny nebudou dost dlouhé pauzy na oběd, takže se pokusím jíst míň. :)
Něco na mě leze -_- teď to ani nemůžu vyležet a ve škole být od 8 do 20 to je super...
Dnes si zacvičím, protože se pondělí a úterý k tomu nedostanu. Dnešní jídelák ani psát nebudu. Je to už určitě přes 1 000kcal.
Jdu se ještě učit na poslední šanci zachránit zkoušku Smějící se
Koukáte na robinsonův ostrov? Já mám favoritku Nikol, má nádherný vlasy a hlavně postavu. To je přesně můj cíl taková postava.

Zítra

11. února 2018 v 20:24 Deník
Zítra začíná letňák. Ještě mě sice čeká ta příšerná zkouška, ale tak co...počítám s tím, že jí nedám. Snad za rok...teď už fakt nemůžu. Těším se zase na chození do školy, první zkouškové opravdu dalo zabrat. Na další se vůbec netěším.
Přinám se, že s jídlem hrůza. Včera jsem se přežrala nemožně....dneska jsem se zase přejídala ikdyž ne tak moc. Nevím proč to dělám. Nedokážu se zabavit něčím jiným. Je nejvyšší čas na hubnutí takhle před jarem.
Zase to píšu tak pesmisitcky :D přitom si ani z jednoho nic moc nedělám. Uklidňuji se tím, že od zítra to rozjedu. Do starých kolejí. Ve škole budu každý den dlouho a tak budu mít dost času na přemýšlení o hunutí.


Už se to blíží

8. února 2018 v 19:21 Deník
Konečně mě čeká (snad) poslední (nejtěžší) zkouška v pondělí a pak zase oddych. Oddych ve formě "být ve škole celý den od rána do večera" a to doslova. Na poprvé jsem na tu zkoušku šla s tím, že si ji prostě odložím o rok, jenže když jsem si to zkusila, tak se mi to nezdálo až tak těžké :/ Takže teď tam jdu s tím, že to chci ještě tenhle rok stihnout Nevinný
Dneska jsem se zachovala dost nemoudře :D musela jsem hodinu čekat a tak jsem si řekla co v takovém počasí mám kde dělat, no šla jsem utrácet. V obchodech jsou 70% slevy, sehnala jsem šaty za 80kč a tričko za 50kč, pak úúžasnou bundu na jaro ta teda ve slevě bohužel nebyla :D pak tričko také ve slevě za 200 a ještě šaty za 250. Mám z toho radost, ale teď žádné utrácení. Až na jaře chci nějaký overal a boty :)
Jak jsem si zkoušela věci v kabince, tak sem se viděla jinak než doma v zrcadle a tam mi to přijde teda víc reálný. Jsem malá a tuk se mi začíná ukládat na břiše, bokách a stehnech. Začíná se ze mě zase stávat tlustoprdka...už nikdy nechci mít víc jak 53kg. Křičící ale nic pro to teď nedělám..
Vaše komentáře mě potěšily ♥

Jsem zpět

5. února 2018 v 17:17 Deník
Vlna mazání pro ana blogů snad ustala a tak se troufám vrátit. Nejsem pro ana, pouze se snažím zhubnout pár kil a udržovat si postavu jezením do určitého počtu kalorií, hlídat se a mít pohyb. Ale ano, pro ana jsem byla. Je vás tu spoustu nových.
Časem poznáte jaká jsem :D ikdyž v poslední době jsem docela optimista, což je velký pokrok z mých depek a nekonečného pesimismu. Můj přetrvávající problém je zbytečně moc přemýšlení a plánování věcí, které budou až nevím kdy a vidím je už teď černě a už si plánuju co budu dělat až tam hrozná situace nastane...no prostě moc přemýšlím a to mě ubíjí. Stejně jako mě ubíjel pesimismus, ale s tím už jsem skončila.
Važím 50kg a mám 158cm :) chtěla bych 47kg a pak je udržovat. V poslední době nemám skoro žádný pohyb, měla jsem z toho dokonce problémy se zádama a trpím tím doteď, kvůli sedavému stylu života. Za další stále trpím záchvatovitým přejídáním -_- za posledních pár let jsem měla vždycky období tohodle, pak jsem jedla normálně a teď už to trvá skoro půl roku a nemůžu se toho zbavit, nemám motivaci. Ale teď mám radost, že se vracím po delší době na blog a těším se, až zase budu psát jídelníčky a budeme se podporovat. :)