Přišla jsem na to

1. června 2018 v 17:10 | Sim |  Deník
Ahojky :) vaše komentáře mě tak povzbuzují :) díky nim mám docela jiný pohled na věc a něco mi došlo. Ale zezačátku - váha: 48,9kg, poslední asi 2-3 dny mi bylo špatně, takže jsem toho za den moc nesnědla, např. včera půlku malé vaničky krabího salátu s rohlíkem a večer miska gulášovky. S cvičením se zlepšuju, začínám mít větší výdrž i odhlodlání :) dneska si zaposiluju na břicho a zadek.
A teď to zjištění :D takže..došlo mi, že jsem na partnerovi závislá, proto se o něj tolik bojím. Vůbec se nevěnuji svým koníčkům, pořád jsem jen čekala na víkendy kdy se uvidíme a řešila školu. Nic víc. S kamarádkami ze střední a od nás z města jsem se neviděla ani nepamatuju. Musím si přiznat, že mě ani nebaví nic dělat, protože chci být jenom s ním a čekám jen na ten víkend. Myslím si, že tohle uvědomění je první krok k tomu to ihned začít měnit. Přijde mi, že mám dvojitou osobnost :D opravdu. Když si vzpomenu na to, když jsem byla nezadaná, jak jsem byla akční a všeho si užívala. Někdy se zasním a představuji si, co bych dělala kdybych byla zase nezadaná a byla by to jízda :DD a právě tohle všechno si odpírám, protože jsem závislá na příteli a pořád na něj myslím, čekám na to až budeme spolu a nejdu se ani nikam bavit. Natož o víkendu, kdy se jedině z celého týdne můžeme vidět. Takže já jsem v jednu chvíli strašný pohodář a pak mi přeskočí, najedou emoce a jsem depkař, všechno vidím černě...Čekám, že mi napíšete, že tenhle vztah teda asi není správný když přítelovi nevěřím a může to vypadat, že se cítím jako v kleci. Ale já to takhle nevidím, jsem strašně vděčná, že ho mám a neměnila bych, problém je jen ve mě. V mé hlavě, v mém vnímání a prožívání toho všeho. Vždyť se můžu bavit tak jak si o tom sním. A ještě k té nedůvěře a nevěře. Mám na to jiný pohled hlavně asi díky Jajince :) je pravda, že důlezité je to, co ten chlap ke které cítí a nějaká jednorázovka "nic" neznamená. Chlapi to vnímají jinak a nevidí v tom nic extra, jen si užijou, ikdyž milují jinou. Takže bych to vzala tak, že si teda taky můžu sem tam užít jinde a v pořádku :D hlavně, abychom se milovali a chtěli spolu dál být. A k tomu, že bych se o tom nedozvěděla? Je to možná lepší to nevědět a on vlastně také neví co já kde s kým dělám :P (já bych to ale samozřejme neudělala :DD) ikdyž mi přítel v poslední době nevyznává lásku jako na začátku vztahu, tak doufám, že to stále cítí stejně. :) Já bych ho také nepodvedla a ikdyž on je chlap a chlapi jsou dobytci :D tak on doufám "takový není". Přeci jen - jak jste psali :) - znám ho, vím jak se chová ve společnosti a nejspíš by s žádnou nic neměl ani kdyby byl sám. Je ten typ, který se jde bavit s kámošema, pít pivo a přijde mi, že nekouká po jiných. Že by si ani sám od sebe s žádnou nic nezačal. Jedině kdyby nějaká přišla za ním a zkoušela to ona na něj. Ale v tu chvíli by doufám platilo to co mi dřív říkal - že by mi nikdy neublížil, že by mu za to žádná jiná nestála, že si mě musí hlídat a neví co by beze mě dělal ♥ třeba by ani nebyla hezká :DD navíc kde by to tam asi v klubu dělali..:D když si představím, že by místo mě měl jinou, tak si také nedokážu představit, že jí by ublížil, takže snad ani mě to neudělá.
NEPOCHOPÍM! to barvení vlasů, jak jsem psala minule - mám blond a barvím se sama doma. Předešlé odrosty mi chytly na zrz, když jsem je pár dnů na to barvila znovu, tak to vůbec nezareagovalo. Teď jsem je bravila potřetí a už ty další nové odrosty chytly krásně do bíla a ty zrzavé vůůbec nereagují. Nechápu...tak tam budu mít zrzavej pruh no.. :DD říkala jsem si, že když jsou takhle světlé tak už musí chytnout a nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | 1. června 2018 v 21:16 | Reagovat

No, tak to je fajn :D  urovnat si to takhle sama v sobě ...

A s tou barvou teda ... nemám zkušenosti s barvením si vlasů, takže neporadím, já si dělala jen melír, a to mi bylo 13 a od té doby jsem na vlasy barvou nesáhla :D

2 Lucie Lucie | Web | 3. června 2018 v 16:08 | Reagovat

Také si myslím, že je dobře, že si tohle všechno uvědomuješ... a víš, že by to tak být nemělo. Když jsi si tohle uvědomila, můžeš to změnit. Stýkej se s kamarádkami, dělej, co tě baví... a o víkendu budeš s přítelem. Bude to potom určitě mnohem lepší. :)
K té nevěře, důvěře - já to vnímám tak nějak stejně. A kdyby mě někdo podvedl, vědět bych to nechtěla - teprve potom to totiž tu důvěru naruší a člověka to třeba úplně zbytečně "žere", i když to nic nemuselo znamenat.
Jak sama píšeš, ty přítele znáš a neumíš si představit, že by ti ublížil. :) Ne každý kluk má v povaze, že musí podvádět. :))
Já jsem jednou zrzavý pruh nepřebarvila ani hnědou barvou! :D Měla jsem ho tam docela dlouho. :D Taky jsem to nechápala. :D

3 windows 8 product key windows 8 product key | E-mail | Web | 3. července 2018 v 8:54 | Reagovat

Windows 8 will be the most used operating system which is released in back July, 2015.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama