Červenec 2018

Gelové nehty?

21. července 2018 v 20:57 | Sim |  Deník
Ahoj :) máte některá gelovky? jak dlouho? uděláte s tím všechno? není to finančně náročné? a co nehty po sundání gelovek? Budu ráda za každou odpověď :)
Nevážila jsem se už ani nepamatuju. Na té brigádě jsem se fakt rozežrala a mám pocit, že přibírám. Proto jsem se zase trochu inspirovala a namotivovala...


Přesně takhle štíhlá chci být. To je přesně ono ♥

Léto 2018

17. července 2018 v 12:05 | Sim |  Deník
Ahoj zlatíčka :) ozývám se po delší době. Jsem pořád na brigádě, mám dvanáctky a skoro vůbec nejsem doma. Až dnes mám po dlouhé době volný den, ale stejně musím vše oběhat ve městě a zítra zase šichta :D práce mě moc baví, pomáhám starým lidem, dělám napůl i sestru (pod dohledem) jelikož mám zdrávku a chtěla bych tam chodit i přes rok v pátky a víkendy. Je to sice záhul, ale stojí to za to. Cca 10 hodin z té 12 hodinové služby jsem na nohách, lítám z patra do patra, z pokoje do pokoje a stále se hýbu - moc mi to vyhovuje :) utíká to a hubnu tím pohybem. Další věc je ta, že tam nemám čas myslet na kraviny (víte z předchozích článků co myslím). Začínám mít sama sebe ráda, protože tam jsem tak milá, ochotná a pracovitá, přijde mi, že i ostatní se mnou snad nemají problém a ženský v kolektivu me berou :) samozřejmě jedna ženská je tam problém, už se pohádali s další brigádnicí, ale já se i tak snažím tu ženskou poslouchat a být milá, aby se mnou neměla důvod mít problém. Prostě se snažím líbit všem a zatím se mi to daří :D Prostě sama sebe nepoznávám, na mojí psychiku mi hrozně pomáhá být mezi lidma. To se ze mě stává jiný člověk. Vždycky mi záleželo na tom, co si o mě lidi myslí, a tak se tam nechci utápět ve svých myšlenkách a být zamlklá, smutná...radši si s nima pokecám, zasměju se a je to pro mě odreagování :) o pauzách na sesterně se cítím jako s kámoškama na kafíčku :D prostě kecáme a smějeme se ♥
Všímám si, že i 30-40 letý ženský mají život v podstatě jako já. Já si pořád říkám, že jakmile začnu pracovat a bude mi víc jak 25 tak už bych si nikoho nenašla (kdyby byla potřeba :D) a že budu jen v práci atd...a když to vidím tady...ženský se chovají pomalu jako my ve škole :D samí srandičky, jsou takový free, chodí si s kámoškama posedět ve volnu. Dost z nich je rozvedených a mají přítele, takže našli chlapa i ve vyšším věku. Prostě jen chodí do práce jinak žádná změna.
Začínám žít přítomností :) z práce do práce a nic neplánuju jako předtím. Prostě jakmile jsem takhle zabavená, tak jsem normální a mám se takhle ráda. Jenže při zkouškovým nebo při škole jak je víc času, tak myslím jen na kraviny a moje hlava se může zbláznit..
Pro dnešek asi vše :) jídelníček ani psát nebudu, mám tady ještě výýbornou buchtu takže budu hřešit :D

Brigáda

4. července 2018 v 20:27 | Sim |  Deník
Ahojky :) tak mám za sebou první dny na brigádě a teď pár dnů volna. Dalo to zabrat :D pohybu tam sice mám dost, ale jak jsou to dvanáctky tak je tam i několik pauz a to mě nutká jíst + plus to, že jsem tam stále na nohách a chvílemi je mi mdlo. Všichni se diví kolik mi je a že vypadám jako dítě :D že jsem drobná a malá, což mi lichotí :D ale přijde mi, že přibírám tím jak jsem se teď dost cpala. Navíc tím, že jím o pauzách to rychleji utíká a mám se pořád na co těšit v průběhu směny, ale od přístího týdne zkusím naject na nějaký normální režim takhle to dál nejde. Zítra vás oběhnu :)