Kynu

29. září 2018 v 21:28 | Sim |  Deník
Ahojky :) jste tu ještě někdo? :/ dlouho jsem se neozvala. Přibrala jsem. Ten důvod toho všeho je to, že se utápím v myšlenkách, zhoršuje se to, nenechá mě to normálně žít. Nedokážu se namotivovat a myslet na správnou stravu a cvičení. Jen přežívám a přemýšlím, co když se stane tohle a co když tamto. Stále si plánuju budoucnost a nežiju přítomností. Furt přemýšlím, jestli teď něco nemůžu změnit, zavčasu. Od pondělí mi začíná škola a já se na to vůbec necítím, jsem zvědavá, jak se budu soustředit když se mi to stále zhoršuje. Zamračený
Přibírám nejvíc na zadku a stehnech, ze všeho co sním nebo vypiju mám břicho jak balon, mám příšernou pleť, vůbec se necítím zdravě, vitálně, plná energie jsem nebyla ani nepamatuju. Jenže problém je, že už ani spát mi v poslední době nejde a někdy mě to ani nebaví. Prostě nejsem v klidu, jsem v neustálěm stresu a dělám si to sama. A to ještě pomíjím problémy u obou rodičů, protože ty moje myšlenky mě zaměstnávají a trápí ze všeho nejvíc. Možná kdybych byla normální jako dřív, tak byh se spíš trápila tím, co se děje doma a co u táty. Chvilkama si tak říkám: je mi 20 a už mi to všechno stačí, nevím jestli chci poznat něco víc. Bojím se. Už teď mi přijde, že tu jsem dlouho a trápím se víc a víc. Ty 3 měsíce prázdnin utekly strašně rychle a já si z toho nic neužila, byla jsem jen zahloubaná ve svým světě.
Zpátky k tomu stravování. Nechci už žádné hladovění, ani to nemusí být do 800kcal, chtěla bych hlavně hodně pít, nepřejídat se a jíst co nejvíc zdravě. Hlavně do sebe cpát potravou vitamíny a minerály, podporovat imunitu.
Já vím, že pokud chci být zdravá, musím být i psychicky v pořádku, ale je to strašně těžký :( já prostě mám furt nějaký strachy a tím, že na to myslím a plánuju si co bych dělala, se uklidňuju (trošku). Protože pokud něco přijde, něco vážného a nečekaně, tak já se zhroutím, já to vím. Jsem strašná cíťa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sugar Sugar | Web | 2. října 2018 v 10:17 | Reagovat

Ahoj, opakuji se, ale nutně potřebuješ psychologa! Opravdu se není za co stydět. Pokud tvoje psychické problémy brání normálnímu životu, je více než důležité na nich začít pracovat a zbavovat se jich! A to bez odborného vedení nepůjde! Váha je asi tak to poslední, co bys měla řešit.

2 Wolfy Wolfy | Web | 8. října 2018 v 23:22 | Reagovat

Souhlasím se Sugar. Nebylo by špatné si o tom promluvit s odborníkem. Pokud ti to brání v normálním životě není co řešit. Dokud se nedáš psychicky dohromady, nemá cenu cokoliv jiného řešit ;) Wolfy

3 B. B. | Web | 13. října 2018 v 19:39 | Reagovat

Já tu stále jsem, ale bohužel teď nebyl na blog moc čas :/
A musím souhlasit se Sugar, nestyď se a alespoň to zkus!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama