Říjen 2018

V jednom kole

14. října 2018 v 19:06 | Sim |  Deník
Holky moje, jak mi to tu chybíí. Měla jsem teď zase to období, kdy jsem nevěděla co psát, ani mě to nebavilo a nechtělo se mi. Strašně mi ten čas teď utíká (což je jenom dobře). Každý den mám školu do večera a pak chodím na brigádu. Sice zjišťuji, že ta brigáda při škole není dobrý nápad - nemám se kdy učit - ale já si prostě chci něco přivydělat když mám ty pátky volné a mám tam citovou vazbu :D :) mě by ten kolektiv a ty bábinky prostě chyběly. Peníze jsem tam měla moc pěkné, vždycky mnohem víc než jsem čekala, takže i kdybych měla třeba 3 000 za ten měsíc tak je to pro mě krásné :)
Nechci nic zakřiknout a nechce se mi to znovu vytahovat, ale jen pro informaci, ty myšlenky docela ustoupily Usmívající se jak jsem pořád mezi lidma a s holkama ve škole, nebo se učím...nemám čas ani náladu na něco "co kdyby" myslet :D :)
Strašně jsem se rozežrala. Přibrala jsem 3kg během léta a nedokážu přestat s tím přejídáním. To není jakože si dám cheat day jednou v týdnu, já ho mám každý den. V noci mi bývá těžko a ráno špatně. Potřebuju tu motivaci co jsem měla dřív, jenže já musím tím hubnutím doslova žít, abych to zvládala. Dřív se vše točilo kolem kalorií a hubnutí - to jsem teda přeháněla, to už nechci být tak posedlá, ale prostě jen jíst zdravěji a krotit se.
Můžete mi něco vysvětlit? :D jak je na iphonu aplikace zdraví, tak jak mi to může měřit kroky, když jsem celý den měla telefon v batohu v šatně a lítala jsem v práci bez něj? Překvapený opravdu to sedělo.